Akcija

Rožių ir cinamono malonumas dviem

154.00 109.00

Voucher Image

Rožių ir cinamono malonumas dviem

Rožių ir cinamono malonumas dviem – Akimirkos, kurios galėtų ir nesibaigti… Padovanok sau ir savo artimąjam išskirtinę dovaną  ir  mėgaukitės aromatinga, atpalaiduojančia bei sveikatai naudinga procedūra.

 

Atvykusiųjų laukia:

  • kinų imperatoriškas pasveikinimas – pėdų vonelė su odą puoselėjančiomis priemonėmis ir rožių žiedlapiais (10 min.);
  • JAI – atpalaiduojamasis-klasikinis viso kūno masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais, su šiltu kokoso ir rožių aliejumi (50 min.);
  • JAM – gilus viso kūno klasikinis masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais, su šiltu kokoso ir cinamono aliejumi (50 min.);
  • dovana JAI ir JAM – galvos ir pėdų masažas su kinų taškinio masažo elementais (20 min.);
  • arbata ir saldi dovanėlė (10 min.).

Kokoso sviestas turi daug naudingų antibakterinių, antivirusinių savybių, palankiai veikia širdies kraujagyslių sistemą, kartu ir drėkina, ir minkština odą. Rožių aliejus jaunina odą, didina jos elastingumą ir tamprumą, reguliuoja emocinę būklę. Cinamonas padeda organizmui sušilti, esant bet kokiai temperatūrai, aromatas atpalaiduoja, padeda atsikratyti depresinių nuotaikų.

 

Kinų imperatoriškas pasveikinimas – pėdų vonelė su odą puoselėjančiomis priemonėmis ir rožių žiedlapiais akimirksniu sugers visus dienos rūpesčius ir streso likučius. Tai ne tik gražus ritualas prieš procedūrą, bet ypatingai naudinga sveikatai akimirka, kurios dėka išvalomi per dieną susikaupę fiziniai ir psichiniai toksinai kūne. Leiskite organizmui kvėpuoti per pėdas – lai kūnas atsigauna ir įgauna energijos nuo apačios iki viršaus!

 

Atpalaiduojamasis-klasikinis viso kūno masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais, su šiltu kokoso ir rožių aliejumi – nepamainoma priemonė sielos poilsiui ir kūno jaunatviškumui!  Masažo metu pasijusite kaip tikra imperatorienė.

Masažuotojas švelniai paveikia visą Jūsų kūną, atsipalaiduos visi raumenys, dings įtampa, nuovargis, nemiga, pagerės kraujotaka, pagerės odos turgoras. Jaunystė ir sveikata patenks į kiekvieną kūno ląstelę.

Šiame masaže mūsų specialistai naudoja naudingąsias natūralių aliejų savybes. Jau seniai žinoma, kad aliejai teigiamai veikia odą. Jie suteikia jai savo vitaminų ir mineralų, po kurių oda tampa švelni ir aksominė.

 

Gilus viso kūno klasikinis masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais, su šiltu kokoso ir cinamono aliejumi – po tokio masažo jausitės kaip naujai gimę. Gilūs, lėti ir tvirti paspaudimai stimuliuoti kraujotaką ir sumažinti raumenų įtampą, tuo pačiu mažinant psichologinę įtampą ir pripildant organizmą laimės hormonais. Masažuotojas ypatingu būdu spaudžia streso metu įsitempiančias kūno vietas: pečius, kaklą, klubus ir grąžina Jūsų kūnui lankstumą bei lengvumą.

 

Dovana Jums – galvos ir pėdų masažas su kinų taškinio masažo elementais. tai galimybė paveikti visą kūną, nes atskiros pėdos zonos ir galvoje esantys taškai yra tarpusavyje susijusios su vidaus organais, sistemomis ir stuburu. Taškinis masažas leidžia sumažinti įtampą ir normalizuoti vidaus organų veiklą – tame nėra nieko antgamtiško, kaip daugelis galvoja! Galvos ir pėdų masažas leidžia pasiekti tikrai įspūdingą efektą.

 

Ir pabaigai – arbata ir saldi dovanėlė Jums, kurios metu galėsite pasidalinti patirtais įspūdžiais.

Produkto kodas: 3123 Kategorijos: , , ,
15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmai savo anticeliulitinei procedūrai.
    PRENUMERUOTI
    Sutinku su taisyklėmis