Akcija

Masažų kompleksas “Pasilepinimas dviems”

109.00153.00

Clear

Voucher Image

Voucher Image

Voucher Image

Masažų kompleksas “Pasilepinimas dviems”

 

Masažų kompleksas “Pasilepinimas dviems” – Dovanokite pasakiškas poilsio akimirkas!

 

Masažų komplekso rinkinį sudaro:

  • Jai – veido, kaklo ir nugaros masažų kompleksas;
  • Jam – kiniškas viso kūno masažas.

 

JAI:

Šiuolaikinį gyvenimą slegia nuolatinis sėdėjimas ir neveiklumas. Žmonės sėdi biuruose, prie kompiuterių, prie stalų mokyklose ir universitetuose, sėdi automobiliuose. Tai veda prie to, kad daugelis pradeda susidurti su kaklo stuburo problemomis. Paprastai visi sako, kad kaklą tiesiog skauda, ​​negalvojant apie priežastis ir būdus, kaip jas išspręsti, o tai iš tikrųjų sukelia daug nepatogumų.

 

Kiniškas nugaros ir kaklo masažas gali išgydyti daugybę ne tik stuburo, bet ir viso organizmo ligų. Tai padeda normalizuoti visų sistemų ir organų darbą.

Masažo metu, dėka akupunktūros (kuri atliekama rankomis) suaktyvinamas visas kūnas. Taip skatinama laimės hormonų – endorfinų – gamyba, atsipalaiduoja visi raumenys, intensyvėja kraujotaka. Dėl to sumažėja skausmas, išnyksta raumenų spaustukai, padidėja natūralus imunitetas. Po seanso pajusite jėgų ir energijos antplūdį.

Norint suteikti odai sveiką ir patrauklią išvaizdą, visai nebūtina griebtis plastinės chirurgijos metodų. Kiniškas veido masažas puikiai padeda atsikratyti raukšlių, suaktyvinant veido raumenis ir jį tonizuojant. Kraujo tekėjimo, medžiagų apykaitos ir limfos tekėjimo stimuliavimas leidžia pašalinti paburkimą, atgaivinti ir pagerinti veido spalvą.

 

 

JAM:

Kiniškas viso kūno masažas – masažas, kurio metu meistras, remdamasis meridianų ir akupunktūros principais, veikia kūną, pakaitomis spausdamas, minkydamas ir tempdamas raumenis ir sausgysles. Kiniškas masažas atpalaiduoja spaustukus ir įtempimą raumenyse, malšina skausmą ir diskomfortą, turi tonizuojantį poveikį.

Pagal kinų medicinos dėsnius, žmogaus sveikata priklauso nuo gyvybinės energijos „Qi“ cirkuliacijos ir jos Yin-Yang pusiausvyros. Qi teka specialiais Jinglo meridianais, išilgai kurių yra biologiškai aktyvūs taškai ir zonos – vietos, kur „qi“ išeina į kūno paviršių. Šie taškai dažniausiai vadinami akupunktūra, o zonos – refleksinės, būtent per juos vyksta gydomojo masažo poveikis organizmo gyvybinės veiklos organams ir sistemoms.

Produkto kodas: 2916 Kategorijos: , , ,
15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmai savo anticeliulitinei procedūrai.
    PRENUMERUOTI
    Sutinku su taisyklėmis