Dažniausiai užduodami klausimai

Naudinga žinoti prieš atvykstant į procedūras

Būtinai pasikonsultuokite su savo gydytoju, ar Jums masažo daryti negalima, ar, atvirkščiai, jis rekomenduojamas, ir informuokite apie tai administratorę prieš masažą. Informuokite mus, jei turite sveikatos problemų.

Kaip mus rasti?

Salonas įsikūręs Gedimino pr. 50 vidiniame kiemelyje. Įėjimas iš Gedimino pr. Už „Vaga knygyno“ posūkis į vidinį kiemą.

Ar turite parkavimo aikštelę?

Apgailestaujame, tačiau neturime.

Kaip reikia ateiti apsirengus į masažo saloną, ar yra kažkoks specialus “aprangos kodas”?

Apranga masažo salone neturi reikšmės, galima ateiti apsirengus tais drabužiais, kurie Jums patinka ir yra patogūs. Su savimi nereikia atsinešti savo rankšluosčių.

Ar yra galimybė nusiprausti po dušu?

Taip. Registruojantis būtina informuoti, kad norėsite pasinaudoti dušu ir jus užregistruosime į masažo patalpą, kurioje galėsite išsimaudyti. Vonios kambaryje yra pilnas komplektas higienos priemonių: šampūnas ir kondicionierius, dušo želė, rankšluosčiai, šlepetės. Pasiimti daiktų su savimi nėra būtina.

Aš esu nėščia. Kokios procedūros tiktų ir kokios yra atsargumo priemonės?

Nėščioms moterims geriausiai tinka relaksacinis ir aromaterapinis masažai. Saugiausia masažus daryti sėdint ar gulint ant nugaros. Pirmąjį nėštumo trimestrą pėdų masažas nerekomenduojamas. Prieš masažo kursą geriausiai pasikonsultuoti su gydytoju.

Nebijokite kalbėti

Būtina informuoti jeigu jaučiate skausmus kurioje nors kūno vietoje. Prašome nedvejodami praneškite mums, jei turite specialių norų, pageidavimų ar pasiūlymų bet kuriuo metu.

Kadangi kiekvieno žmogaus kūnas yra individualus, praneškite masažistei kaip Jūs jaučiatės, ar atliekamas masažas ne per stiprus ar ne per silpnas, ar tinkamai atliekami judesiai, ar ne per šalta. Jums nebūtina palaikyti pokalbio su masažiste, tačiau pastabos ar pageidavimai yra puikus būdas suteikti savo kūnui dar daugiau malonumo atliekant masažą. Jūsų komfortas yra pats svarbiausias dalykas, todėl nebijokite kalbėti.

Arbatpinigiai?

Paliekant arbatpinigių masažuotojai jūs atsidėkojate už atliktas paslaugas, kadangi rytų kultūroje arbatpinigiai reiškia dėkingumą už atliktą paslaugą. Kiek duoti – tai pagal jūsų galimybes. Nesvarbu, kiek paliksite arbatpinigių ar išvis jų nepaliksite, paslaugų kokybei įtakos tai neturi.

Ar pas mus atliekami erotiniai masažai?

Ne! Mes esame sveikatingumo centras  ir visi klausimai susiję su erotika čia nepageidaujami.

Ar galima atsiskaityt kortele?

Taip.

Ką dar turėčiau žinoti?

Nekalbėkite garsiai, nesinaudokite telefonu. Atvykite laiku į procedūras. Gerbkite save, kitus klientus ir darbuotojus. Pasistenkite pamišti dienos rūpesčius ir darbus.

Kokį veido valymą rinktis?

Salone atliekamas mechaninis, vakuuminis, rūgštinis ir ultragarsinis veido valymai. Dažniausiai valymas kosmetologės paskiriamas pagal veido odos būklę, problemas. Jeigu jau užsiregistravote į savo nuožiūrą pasirinktą veido valymą, nesijaudinkite, atvykus kosmetologė pakonsultuos ir patars jums tinkamiausią veido valymo būdą.

15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmai savo anticeliulitinei procedūrai.
    PRENUMERUOTI
    Sutinku su taisyklėmis