Akcija

Kinų nugaros ir pėdų masažas

43.0075.00

Clear

Voucher Image

Voucher Image

Voucher Image

Kinų nugaros ir pėdų masažas

 

Jums bus atliekamas kinų nugaros ir pėdų masažas, naudojant dvi – klasikinio ir kinų taškinio – masažo technikas ir natūralų kokoso aliejų. Masažo metu švelniai stimuliuojami akupresūriniai taškai, atpalaiduojami įsitempę raumenys. Švelnūs, lėti masažuotojo judesiai atgaivins kūną, kokosų sviestas puoselės odą. Masažas švelnus, bet kartu ir “gilus”, jis puikiai atpalaiduos raumenis bei suteiks malonumą.

Šis gydymo būdas atsirado daugiau nei prieš pusantro tūkstančio metų – iš Šaolino vienuolynų atsiradusi kinų masažo technika pasitarnavo vienuoliams greitam atsigavimui po traumų ir žaizdų.

Pagal kinų mediciną, pėdos yra žmogaus gyvybinės energijos pagrindas. Pėdos yra labai glaudžiai susijusios su vidaus organais, todėl bet kurio iš jų funkciniai pokyčiai atsispindi pėdose. Labai naudingas masažas, kuriuo galima palaikyti viso organizmo sveikatą, diagnozuoti ir gydyti ligas.

Kiniškas pėdų masažas padeda sumažinti stresą, emocinį susijaudinimą, nuovargį, taip pat sutvarko nervų sistemą. Taip pat mažina sunkumo jausmą kojose, mėšlungį ir raumenų nuovargį (po fizinio krūvio). Pėdų masažas gerina limfos ir kraujotaką, neleidžia susidaryti edemoms ir varikozinėms venoms, skatina atsipalaidavimą, labai naudingas esant nemigai, nerimui, dirginimui ir kitiems nežymiems nervų sutrikimams.

 

Kiniškas nugaros masažas puikiai atpalaiduos raumenis, nuramins mintis, pašalins įtampą, nuovargį ir stresą.

Kinų medicinoje nugara tarsi dienovidinis, kuriame yra pagrindiniai taškai, o jų poveikis leidžia pasiekti vienokį ar kitokį rezultatą. Šis principas yra ir akupunktūros technikos pagrindas. Bet kiniško masažo metu taškai aktyvuojami ne adatomis, o rankomis. Visa tai padeda subtiliai reguliuoti Qi energijos judėjimą, kartu malšina raumenų spazmus ir sprendžia kitas fizinio lygmens problemas.

Tam tikruose taškuose vykdomas Qi energijos judėjimo aktyvinimas, dėl kurio vienu metu stimuliuojami bioenergijos srautai ir kraujotakos sistema. Dėl to pasiekiamas atsigavimo efektas.

 

Todėl po šio masažo, garantuojame, pajusite tikrą atsigavimą!

Produkto kodas: 3063 Kategorijos: , ,
15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmai savo anticeliulitinei procedūrai.
    PRENUMERUOTI
    Sutinku su taisyklėmis