Akcija

Atpalaiduojantis kinų masažas

33.0055.00

Clear

Voucher Image

Voucher Image

Voucher Image

Atpalaiduojantis kinų masažas

Masažas tradiciškai laikomas vienu iš efektyviausių būdų susidoroti su nervine įtampa ir stresu. Esant ypač stipriam emociniam nuovargiui, jums padės atpalaiduojantis kinų masažas. Atpalaiduojantis kinų masažas – tai speciali procedūra, kurios metu suaktyvinami energijos kanalai visame kūne. Seanso pradžioje jūsų raumenys pagaliau atsipalaiduoja, o slogios mintys nuskrenda, ko pasekoje fiziškai pradedate jausti, kaip snaudžiantis kūnas atsibunda ir prisipildo energijos.

Kinų medicina masažui suteikia kitokią prasmę – masažo technikos veiksmai nukreipti ne tik į kūno atsigavimą, bet ir į subtilių Qi gyvybinės energijos srautų harmonizavimą. Kiniškas masažas paremtas meridiano energija, kuri turi esminius taškus, kuriuos veikiant galima pasiekti tam tikrą efektą.Taškai suaktyvinami įvairiais pirštų spaudimais, suspaudimais, vibraciniais judesiais, kurie, savo ruožtu, leidžia tiksliai reguliuoti Qi energijos srautą.

Poveikio zonas kiniško masažo metu lemia gyvybiškai svarbių Qi energijos centrų – pilvo, nugaros, galvos ir veido, sėdmenų ir šlaunų, kojų ir pėdų – sankaupa. Šiose vietose yra taškai, atsakingi už beveik visų mūsų kūno organų ir sistemų darbą.

 

Masažo poveikis

Masažo metu padidėja kraujotaka gydomoje vietoje, suaktyvėja medžiagų apykaita, organų ir audinių prisotinimas deguonimi. Atsipalaiduoja įtampa, atsipalaiduoja raumenys ir atitinkamai iš organizmo pasišalina irimo produktai – tai yra, organizmas išsivalo, dingsta šlakai.

Atpalaiduojantis masažas yra tikras pasilepinimas kūnui ir protui. Masažas yra vienas seniausių gydymo metodų ir paprastas veiksmingas būdas nuraminti protą. Kad kasdienius darbus nuveiktum ramiai ir produktyviai yra svarbu nuolat atrasti laiko sau. Laikas pasikrauti energijos ir pasakyti “Sudie” stresui.

Produkto kodas: 3083 Kategorijos: , ,
15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmai savo anticeliulitinei procedūrai.
    PRENUMERUOTI
    Sutinku su taisyklėmis