Akcija

Imunitetą stiprinantis kinų masažas

43.0067.00

Clear

Voucher Image

Voucher Image

Voucher Image

Imunitetą stiprinantis kinų masažas

 

Imunitetą stiprinantis kinų masažas – Masažų ir grožio namai „Qi Anmo“ – Rytų dvelksmas, kuriame svečiai nuramins protą, subalansuos savo „Qi“ ir išlaisvins kūno energiją bei sustiprins organizmo atsparumą virusams.

Jau senovės kinų išminčiai žinojo pagrindinę sveikatos, stipraus imuniteto ir ilgaamžiškumo priemonę – subalansuota „Qi“ energija. Manoma, kad būtent darbas su savo „Qi“ energetika užtikrino stiprų kinų imunitetą ir tūkstantmečių bėgyje apsaugojo šią tautą nuo visų didelių pandemijų, kurios periodiškai negailestingai pakirsdavo kitas tautas. Pastaruoju metu, ryškėjant šiuolaikinės Vakarų medicinos spragoms, vėl populiarėja alternatyviosios sveikatinimo ir imuniteto stiprinimo priemonės. Viena efektyvių ir alternatyvioje kinų medicinoje itin vertinamų priemonių – tradicinis kinų masažas ir akupresūra, kai kryptingai dirbama su tais energetiniais kanalais, kurie yra atsakingi už žmogaus imuninę sistemą.

 

Atvykusiųjų laukia:

  • kinų imperatoriškas pasveikinimas – pėdų vonelė su odą puoselėjančiomis priemonėmis ir rožių žiedlapiais (10 min.);
  • kinų viso kūno ir pėdų masažas imunitetui stiprinti – atlieka patyrę specialistai, įvaldę gilias tradicijas turinčią kiniško masažo techniką. Ypatingas dėmesys skiriamas tiems energetiniams kanalams, kurie atsakingi už žmogaus imuninę sistemą. Masažuojant plekšnojama, spaudžiama, glostoma, švelniai stimuliuojami akupresūriniai taškai (70 min);

 

Pėdų vonelė – tai Kinų imperatoriškas pasveikinimas –  akimirksniu sugers visus dienos rūpesčius ir streso likučius. Tai ne tik gražus ritualas prieš procedūrą, bet ypatingai naudinga sveikatai akimirka, kurios dėka išvalomi per dieną susikaupę fiziniai ir psichiniai toksinai kūne. Leiskite organizmui kvėpuoti per pėdas – lai kūnas atsigauna ir įgauna energijos nuo apačios iki viršaus!

 

Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojamas 10-ies seansų kursas, kuris taikomas dvi–tris nepertraukiamas savaites.

Dovanokite gerą savijautą ir stiprią sveikatą!

Produkto kodas: 2935 Kategorijos: , ,
15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmai savo anticeliulitinei procedūrai.
    PRENUMERUOTI
    Sutinku su taisyklėmis