Akcija

Yin ir Yang masažas dviems

109.00130.00

Clear

Voucher Image

Voucher Image

Yin ir Yang masažas dviems

 

Yin ir Yang masažas dviems – Padovanokite sau nepakartojamą romantišką poilsį. Masažu galėsite pasilepinti vienoje patalpoje, arba atskirai – būtinai atsižvelgsime į jūsų pageidavimą.

 

Įsigijus šį pasiūlymą, Jums priklausys – išskirtiniai kinų technikos masažai DVIEM: YIN ir YANG:

JAI – atpalaiduojantis viso kūno ir pėdų masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais, atliekamas naudojant odą puoselėjantį rožių aliejų (60 min.);

JAM – gilaus poveikio viso kūno ir pėdų masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais, atliekamas naudojant šiltą kokoso aliejų (60 min.).

 

Masažų nauda: 

  • sumažinama raumenų įtampa;
  • atlaisvinami kūne esančios energijos kanalai, nuimami energetiniai blokai;
  • atstatomas proto ir kūno sąveikos balansas.

 

JAI – atpalaiduojantis viso kūno ir pėdų masažas. Atpalaiduojantis kinų masažas – tai speciali procedūra, kurios metu suaktyvinami energijos kanalai visame kūne. Seanso pradžioje jūsų raumenys pagaliau atsipalaiduoja, o slogios mintys nuskrenda, ko pasekoje fiziškai pradedate jausti, kaip snaudžiantis kūnas atsibunda ir prisipildo energijos.

Masažo metu padidėja kraujotaka gydomoje vietoje, suaktyvėja medžiagų apykaita, organų ir audinių prisotinimas deguonimi. Atsipalaiduoja įtampa, atsipalaiduoja raumenys ir atitinkamai iš organizmo pasišalina irimo produktai – tai yra, organizmas išsivalo, dingsta šlakai.

 

JAM – gilaus poveikio viso kūno ir pėdų masažas. Kiniškas viso kūno ir pėdų masažas – masažas, kurio metu meistras, remdamasis meridianų ir akupunktūros principais, veikia kūną, pakaitomis spausdamas, minkydamas ir tempdamas raumenis ir sausgysles. Kiniškas masažas atpalaiduoja spaustukus ir įtempimą raumenyse, malšina skausmą ir diskomfortą, turi tonizuojantį poveikį.

Pagal kinų medicinos dėsnius, žmogaus sveikata priklauso nuo gyvybinės energijos „Qi“ cirkuliacijos ir jos Yin-Yang pusiausvyros. Qi teka specialiais Jinglo meridianais, išilgai kurių yra biologiškai aktyvūs taškai ir zonos – vietos, kur „qi“ išeina į kūno paviršių. Šie taškai dažniausiai vadinami akupunktūra, o zonos – refleksinės, būtent per juos vyksta gydomojo masažo poveikis organizmo gyvybinės veiklos organams ir sistemoms.

 

 

Po procedūros mėgausitės aromatingu arbatos puodeliu.

15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmai savo anticeliulitinei procedūrai.
    PRENUMERUOTI
    Sutinku su taisyklėmis