Akcija

Masažas dviems “Palaima”

109.00131.00

Clear

Voucher Image

Voucher Image

Masažas dviems “Palaima”

 

Masažas dviems “Palaima –  pasiūlymas skirtas kiekvienam, ieškančiam ramybės, palaimos ir poilsio akimirkų su mylimu žmogumi. Masažas sumažins įtampą raumenyse, užtikrins kūne esančios energijos laisvesnį tekėjimą ir leis pajusti vidinę ramybę.

Atvykusiųjų laukia:

  • JAI – atpalaiduojantis viso kūno masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais. Masažas atliekamas naudojant odą puoselėjantį rožių aliejų (45 min.).
  • JAM – gilus viso kūno masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais. Masažas atliekamas naudojant šiltą kokoso aliejų (45 min.).
  • Poilsis prie arbatos puodelio ir skanėstas  (15 min).

 

Atpalaiduojamasis-klasikinis viso kūno masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais, su šiltu rožių aliejumi – nepamainoma priemonė sielos poilsiui ir kūno jaunatviškumui!  Masažo metu pasijusite kaip tikra imperatorienė.

Procedūrą pradės atpalaiduojantis nugaros masažas. Toliau seks kiniškas veido, kaklo masažas. Kiniško masažo specifika – atliekant veido masažą, kartu švelniai stimuliuojami tam tikri veido taškai, įtakojantys odos stangrumą. Vėliau mėgausitės galvos masažu, o po jo bus drėkinama veido oda, švelniai įmasažuojant drėkinamąją priemonę. Patyrusios kosmetikės atliekamas masažas leis ir mėgautis masažo teikiamu malonumu, ir džiaugtis išpuoselėta veido oda.
Po masažo veidas sudrėkinamas kvapniu odą puoselėjančiu rožių vandeniu.

Masažuotojas švelniai paveikia visą Jūsų kūną, atsipalaiduos visi raumenys, dings įtampa, nuovargis, nemiga, pagerės kraujotaka, pagerės odos turgoras. Jaunystė ir sveikata pateks į kiekvieną kūno ląstelę.

Šiame masaže mūsų specialistai naudoja naudingąsias natūralių aliejų savybes. Jau seniai žinoma, kad aliejai teigiamai veikia odą. Jie suteikia jai savo vitaminų ir mineralų, po kurių oda tampa švelni ir aksominė.

 

Gilus viso kūno klasikinis masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais, su šiltu kokoso  aliejumi – po tokio masažo jausitės kaip naujai gimę. Gilūs, lėti ir tvirti paspaudimai stimuliuoti kraujotaką ir sumažinti raumenų įtampą, tuo pačiu mažinant psichologinę įtampą ir pripildant organizmą laimės hormonais. Masažuotojas ypatingu būdu spaudžia streso metu įsitempiančias kūno vietas: pečius, kaklą, klubus ir grąžina Jūsų kūnui lankstumą bei lengvumą.

Atliekamo klasikinio masažo, praturtinto taškinio masažo elementais, metu, atpalaiduojami įsitempę raumenys, gerinama kraujo apytaka, švelniai stimuliuojami akupresūriniai taškai.
Cinamonas naudojamas kraujotakai stimuliuoti, odos ląstelėms maitinti. Cinamono aromato savybė – šildančioji. Cinamonas padeda organizmui sušilti prie bet kokios temperatūros, aromatas nuima raumenų susikaustymą ir drebulį, padeda atsikratyti depresinių nuotaikų, sušildo sielą.

Rytietiška muzika ir atmosfera, cinamono ir rožių aromatai, gerą savijautą ir malonumą teikiantis masažas ir po jo patiekiama arbata dviems – puiki dovana kiekvienai porai.

 

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, ieškančiam ramybės, palaimos ir poilsio akimirkų su mylimu žmogumi.

Dovanokite kelionę į rytietišką palaimos ir šilumos oazę!

Produkto kodas: 1687 Kategorija:
15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmai savo anticeliulitinei procedūrai.
    PRENUMERUOTI
    Sutinku su taisyklėmis