Galvos masažas „Be įtampos“

29.00

Voucher Image

Galvos masažas „Be įtampos“

 

Patyrusių masažuotojų atliekamas galvos masažas Be įtampos“ puikiai malšina galvos skausmusmigreną, mažina įtampą, stimuliuoja nervų sistemą ir leidžia visiškai atsipalaiduoti. Masažas puikiai tinka moterims, vyrams, paaugliams ir net vaikams. Po seanso juntamas minčių lengvumas, sugrįžta energija, pagerėja nuotaika.

Atvykusiųjų laukia 30 min. trukmės galvos masažas, kuris:

  • stimuliuoja nervų sistemą;
  • mažina įtampą;
  • šalina nuovargį;
  • suteikia energijos ir žvalumo;
  • malšina migreną.

Plaukai, kaip ir bet kuri mūsų kūno dalis, mėgsta priežiūrą. Ir jau seniai žinoma, kad reguliariai masažuojant galvą plaukai pradeda geriau augti, tampa sveikesni ir žvilgantys, nes pagerėja plaukų svogūnėlių aprūpinimas krauju, o tai negali neturėti įtakos plaukų išvaizdai.

Galvos masažas gerina galvos odos kraujotaką ir medžiagų apykaitą, o masažo metu oda geriau pasisavina iš vaistų deguonį ir naudingas medžiagas, kurios padeda stiprinti ir augti plaukus, suteikdami jiems sveiką ir gražią išvaizdą. Taigi, jei norite turėti sveikus ir žvilgančius plaukus be pleiskanų, reguliariai masažuokite galvos odą net ir namuose.

Galvos masažas skatina vietinės kraujotakos, limfos tekėjimo ir medžiagų apykaitos procesų stiprinimą, dėl ko pasiekiama nemažai teigiamų efektų: – gerinama plaukų šaknų mityba ir jų išvaizda; – išnyksta veido patinimas, akių nuovargis ir galvos skausmai; – sumažėja įtampos, nerimo ir streso lygis; – stiprinamas imunitetas; – pašalinamas jungiamojo ir raumenų audinių spazmas; – praeina nemiga; – galvos masažo efektas – pagerėja atmintis; – didėja dėmesio koncentracija; – suaktyvinama protinė veikla.

Produkto kodas: 2888 Kategorijos: , ,
15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmai savo anticeliulitinei procedūrai.
    PRENUMERUOTI
    Sutinku su taisyklėmis