Akcija

Masažas poroms

69.0095.00

Clear

Voucher Image

Voucher Image

Masažas poroms

 

Masažas poroms – Ypatingas kiniškų masažų kompleksas DVIEM. Pasilepinkite romantiška malonumų akimirka!

 

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Padovanokite lepinančią ir malonią procedūrą! Kviečiame Jus ir Jūsų mylimą žmogų pasilepinti ypatingu masažų kompleksu “Qi Anmo” masažų ir grožio namuose. JIS išbandys klasikinį masažą, praturtintą kinų taškinio masažo elementais, švelniai stimuliuojant akupresūrinius taškus. JI įkvėps švelnių Rytų aromatų, pamirš rūpesčius ir mėgausis atpalaiduojančiu viso kūno masažu. „Qi Anmo“ dovana JIEMS – malonus pėdų masažas su kinų taškinio masažo elementais. Švelnūs, lėti patyrusio masažo specialisto judesiai atgaivins kūną, o vertingi aliejai puoselės odą. Kartu su brangiu žmogumi bent trumpam pabėkite nuo dienos rūpesčių!

 

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Viso kūno masažas, atliekamas klasikine ir kiniško taškinio masažo technikomis JAM – su natūraliu kokoso aliejumi;
  • Atpalaiduojantis viso kūno masažas JAI – atliekamas su natūraliu kokosu ir kvapniu rožių aliejumi;
  • JAI ir JAM – pėdų masažas su kinų taškinio masažo elementais;

 

Trumpai apie kiekvieną masažą:

JAM: Viso kūno masažas su Kinų masažo elemantais – tai speciali procedūra, kurios metu suaktyvinami energijos kanalai visame kūne. Seanso pradžioje jūsų raumenys pagaliau atsipalaiduoja, o slogios mintys nuskrenda, ko pasekoje fiziškai pradedate jausti, kaip snaudžiantis kūnas atsibunda ir prisipildo energijos.

Kinų medicina masažui suteikia kitokią prasmę – masažo technikos veiksmai nukreipti ne tik į kūno atsigavimą, bet ir į subtilių Qi gyvybinės energijos srautų harmonizavimą. Kiniškas masažas paremtas meridiano energija, kuri turi esminius taškus, kuriuos veikiant galima pasiekti tam tikrą efektą.Taškai suaktyvinami įvairiais pirštų spaudimais, suspaudimais, vibraciniais judesiais, kurie, savo ruožtu, leidžia tiksliai reguliuoti Qi energijos srautą.

 

JAI: Atpalaiduojantis viso kūno masažas – Greitas gyvenimo tempas, nuolatinis skubėjimas, nervai, problemos namuose ir darbe sukelia lėtinį žmonių nuovargį. Šiuolaikinis pasaulis verčia mus būti mobilius ir daugiafunkcius. Iš pradžių tai padidina produktyvumą, tačiau vėliau toks tempas tampa gedimų, streso ir užsitęsusios depresijos priežastimi, su kuriomis savarankiškai susitvarkyti beveik neįmanoma. Kovojant su psicho emocine įtampa ir nuolatiniu stresu, atpalaiduojantis viso kūno masažas yra ideali išeitis. Tai naudingas ir tuo pačiu malonus būdas atsigauti, pasisemti jėgų ir grįžti į normalų, spalvingą gyvenimą.

 

JAI ir JAM: pėdų masažas su kinų taškinio masažo elementais – Tai ypač populiarus masažas Kinijoje. Masažo metu stimuliuojami biologiškai aktyvūs pėdose esantys taškai, susiję su kitų organų veikla. Masažas puikiai tinka žmonėms, kenčiantiems nuo galvos skausmų, migrenos, aukšto spaudimo, blogos inkstų veiklos, viso kūno nuovargio bei kojų skausmų.

 

 

Padovanokite romantiškas akimirkas!

15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmai savo anticeliulitinei procedūrai.
    PRENUMERUOTI
    Sutinku su taisyklėmis