Akcija

Ekologiškas nugaros masažas „Energija“

54.00 39.00

Voucher Image

Ekologiškas nugaros masažas „Energija“

 

Dėl savo natūralumo šis Ekologiškas nugaros masažas „Energija“  puikiai tinka moterims, vyrams, paaugliams ir net vaikams. „Qi Anmo“ masažai atliekami atsižvelgus į konkrečius atvykusiojo poreikius bei norus. Čia dirbantys kvalifikuoti specialistai neapsiriboja tik viena masažo technika – prieš kiekvieną apsilankymą individualiai derina masažo stiprumą, intensyvumą, išsiaiškina, kokioms kūno vietoms reiktų skirti daugiau dėmesio. Čia ypatingą poilsio atmosferą padeda sukurti ne tik odą maitinantys, gydomosiomis savybėmis pasižymintys eteriniai aliejai, tačiau ir raminamai spingsinti žvakių šviesa. Švelnūs prisilietimai, vidutinio stiprumo spustelėjimai ir kiniško masažo minkymo technika – visa tai ne tik atpalaiduoja kūną, tačiau ir padidina odos elastingumą.

Nugaros skausmai vienokiu ar kitokiu laipsniu vargina kiekvieną žmogų, ir pirmiausia jis ieško progos pasidaryti masažą skausmui malšinti.

Ekologiškas masažas visavertis vientisas, į kūną orientuotas procesas, ekologiškas, švelnus, gilus. Panašus į stiprų, bet švelnų apkabinimą. Priklausomai nuo pageidavimų, padeda atsipalaiduoti, atpažinti ir išsiaiškinti streso, raumenų ir emocinės įtampos pasekmes, harmonizuoti emocinę būseną, įsigilinti į savo kūno pojūčius, sąmoningą gyvenimą. 

Masažas padeda sumažinti raumenų skausmą, įtampą bei kitus sveikatos sutrikimus. Palaikykite gerą fizinę ir emocinę būklę.

Tokio tipo masažai puikiai tinka sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, asmenims, kurie turi laikysenos problemų ar jaučia nugaros skausmus.

Masažai yra neatsiejama reabilitacijos dalis, jie skatina įvairius gijimo procesus, padeda atsigauti po traumų ar operacijų. Pacientams padedama greičiau atgauti prarastą darbingumą ir grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. Gydomasis masažas – geriausias pasirinkimas, norint išvengti ar sumažinti nugaros, kaklo, pečių skausmus asmenims, dirbantiems sėdimą darbą.

 

Atvykusiųjų laukia:

  • 30 min. trukmės nugaros masažas su ekologiškais aliejais;
  • energijos suteikianti kinų masažo technika;

 

Ekologiškas nugaros masažas :

  • mažina nuovargį;
  • suteikia energijos;
  • mažina raumenų įtampą;
  • atgaivina ir pamaitiną odą.
Produkto kodas: 2887 Kategorijos: , ,
15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmai savo anticeliulitinei procedūrai.
    PRENUMERUOTI
    Sutinku su taisyklėmis