Akcija

Alginatinė veido kaukė

15.0025.00

Clear

Voucher Image

Voucher Image

Alginatinė veido kaukė

 

Tavo oda kiekvieną dieną yra atakuojama saulės bei oro užterštumo. Veido procedūros su alginatine veido kauke padeda jai atgauti elastingumą, kovoti su akne bei inkštirais, atgaiviną ją ar net padeda suvaldyti odos raudonį… pliusų tiek daug, kad būtų galima tęsti be galo. Geriausias būdas išsirinkti paslaugą yra tiesiog užsirašyti pas kosmetologą, o jis jau parinks kas tinka tau geriausiai. Viskas paprasta!

 

Iš ko susideda alginatinė kaukė?

 • Natrio alginatas yra medžiaga, kuri, praskiedus vandeniu, sudaro tirštą gelį. Šiame gelyje gausu vitaminų, mineralų ir maistinių medžiagų, natūralių drėkinamųjų priemonių. Užteptas ant veido, šis mišinys „modeliuoja“ veidą, sukurdamas tolygų spaudimą raukšlėms, paburkimui ir deformacijoms. Ypač svarbu, kad po kauke būtų intensyvus odos drėkinimas ir maitinimas. Netrukus alginatinė kaukė sukietėja, ant veido susidaro plėvelė, kuri turi liftingo, modeliavimo ir limfodrenažinį poveikį.
 • Diatomitas yra milteliai, kuriuose yra kietų mikroskopinių jūros dumblių lukštų liekanų. Ši medžiaga yra labai patvari ir padeda padaryti alginato kaukę tankesnę. Šį kosmetikos stebuklą galite įsigyti vaistinėje: tokie produktai gaminami gelio arba miltelių pavidalu.

 

Kam naudojama alginatinė veido kaukė?

 • Odos maitinimas mikroelementais, vitaminais ir tais komponentais, kurie papildomai dedami į kaukę ir po kauke .;
 • Imunomoduliacinis veikimas, odos apsauginių savybių atstatymas;
 • Toksinų pašalinimas iš audinių, aktyvus limfos drenažas;
 • Tonizuojantis ir vazokonstrikcinis veiksmas – pašalina odos paraudimą ir dirginimą;
 • Prisidėti prie riebalų pertekliaus skaidymo, o tai naudinga norint atsikratyti antrojo smakro, žandikaulių;
 • Normalizuoti mineralų pusiausvyrą ląstelių lygiu;

 

Naudojanti tokio tipo kaukes, pasiekiamas rezultatas:

Dėl tokio universalaus ir kompleksinio veikimo atsiranda audinių liftingas, pagerėja odos tonusas, lygina veido spalvą, tampa gaivi, sumažėja paburkimas, atrodo, kad veidas numetė svorio ir sustangrėjo. Pastebimas modeliuojantis kaukės efektas, pirmiausia apatiniame kontūre, „veido ovale“.

Be to, priklausomai nuo kaukėje esančių priedų, atsiranda papildomų pokyčių: išnyksta amžiaus dėmės, išnyksta dirginimas ir lupimasis, susiaurėja poros, padidėja odos elastingumas ir stangrumas, išsilygina raukšlės, veido kontūras tampa skaidrus ir lygus.

Produkto kodas: 3007 Kategorijos: ,
15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmai savo anticeliulitinei procedūrai.
  PRENUMERUOTI
  Sutinku su taisyklėmis