Rojus dviem:
įvairūs masažų kompleksai pasirinktinai

90.00150.00

  • JOS laukia:

  • Procedūrą pradės atpalaiduojantis nugaros masažas. Toliau seks kiniškas veido, kaklo masažas. Kiniško masažo specifika – atliekant veido masažą, kartu švelniai stimuliuojami tam tikri veido taškai, įtakojantys odos stangrumą. Vėliau mėgausitės galvos masažu, o po jo bus drėkinama veido oda, švelniai įmasažuojant drėkinamąją priemonę. Patyrusios kosmetologės atliekamas masažas leis ir mėgautis masažo teikiamu malonumu, ir džiaugtis išpuoselėta veido oda. Po masažo veidas sudrėkinamas kvapniu odą puoselėjančiu rožių vandeniu.

.

.

  • JO laukia

  • atliekamo klasikinio masažo, praturtinto taškinio masažo elementais, metu, atpalaiduojami įsitempę raumenys, gerinama kraujo apytaka, švelniai stimuliuojami akupresūriniai taškai.Cinamonas naudojamas kraujotakai stimuliuoti, odos ląstelėms maitinti. Cinamono aromato savybė – šildančioji. Cinamonas padeda organizmui sušilti prie bet kokios temperatūros, aromatas nuima raumenų susikaustymą ir drebulį, padeda atsikratyti depresinių nuotaikų, sušildo sielą.

.

.

Rytietiška muzika ir atmosfera, cinamono ir rožių aromatai, gerą savijautą ir malonumą teikiantis masažas ir po jo patiekiama arbata dviems – puiki akimirka ar dovana kiekvienai porai.

Clear

Voucher Image

Voucher Image

Voucher Image

JAI
Procedūrą pradės atpalaiduojantis nugaros masažas. Toliau seks kiniškas veido, kaklo masažas. Kiniško masažo specifika – atliekant veido masažą, kartu švelniai stimuliuojami tam tikri veido taškai, įtakojantys odos stangrumą. Vėliau mėgausitės galvos masažu, o po jo bus drėkinama veido oda, švelniai įmasažuojant drėkinamąją priemonę. Patyrusios kosmetikės atliekamas masažas leis ir mėgautis masažo teikiamu malonumu, ir džiaugtis išpuoselėta veido oda.
Po masažo veidas sudrėkinamas kvapniu odą puoselėjančiu rožių vandeniu.

JAM atliekamo klasikinio masažo, praturtinto taškinio masažo elementais, metu, atpalaiduojami įsitempę raumenys, gerinama kraujo apytaka, švelniai stimuliuojami akupresūriniai taškai.
Cinamonas naudojamas kraujotakai stimuliuoti, odos ląstelėms maitinti. Cinamono aromato savybė – šildančioji. Cinamonas padeda organizmui sušilti prie bet kokios temperatūros, aromatas nuima raumenų susikaustymą ir drebulį, padeda atsikratyti depresinių nuotaikų, sušildo sielą.

Rytietiška muzika ir atmosfera, cinamono ir rožių aromatai, gerą savijautą ir malonumą teikiantis masažas ir po jo patiekiama arbata dviems – puiki dovana kiekvienai porai.

Produkto kodas: 995 Kategorija:
15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmai savo anticeliulitinei procedūrai.
  PRENUMERUOTI
  Sutinku su taisyklėmis