Natūralus grožis:
atpalaiduojantis nugaros, rankų, veido, kaklo masažas ir veido kaukė

75.00

Ši procedūra – ir masažo teikiamas malonumas, ir išpuoselėta oda pilnam atsipalaidavimui. Pirmiausia Jums bus atliekamas atpalaiduojantis nugaros masažas su kinų taškinio masažo elementais, po jo seks procedūra veidui.

  Veido procedūros eiga:

 • Oda kruopščiai nuprausiama švelniais sukamaisiais judesiais, nuvalomi valomosios priemonės likučiai;
 • Oda nušveičiama, kad pašalinti negyvas odos ląsteles ;
 • Atliekamas veido ir kaklo masažas, naudojant klasikinę ir kinų taškinio masažo technikas, švelniai stimuliuojant tam tikrus odos taškus, pagerinančius odos stangrumą ;
 • Uždedama perlų kaukė, kuri, skaistina, drėkina suminkština odą, pamaitina jos ląsteles. Kaukė tinka visų tipų odai;
 • Kaukei puoselėjant odą, atliekamas rankų masažas ;
 • Procedūra užbaigiama veido kremu.

.

Voucher Image

Pirmiausia Jums bus atliekamas atpalaiduojantis nugaros masažas su kinų taškinio masažo elementais, po jo seks procedūra veidui:

* Oda kruopščiai nuprausiama švelniais sukamaisiais judesiais, nuvalomi valomosios priemonės likučiai.

* Odos rezorbcinių savybių pagerinimui ant veido 2-3 minutėms uždedamas šiltas drėgnas ramunėlių kompresas.

* Uždedama kaukė, paruošta iš natūralių ingredientų be dirbtinių kvapiklių, dažiklių ir konservantų. Kaukė tonizuoja šiurkščią, sausėjančią odą, padeda nuvalyti negyvas ląsteles, suminkština odą, pamaitina jos ląsteles, normalizuoja medžiagų apykaitą. Kaukė tinka visų tipų odai. Pagaminta iš avižų, vertingo aliejaus/medaus (priklausomai nuo odos tipo), praturtinta vitaminais A ir E, turtinga bioaktyvių medžiagų, mineralų – užtepta ir palaikyta ant veido dešimt minučių, grąžina skaistumą papilkėjusiai ir pavargusiai odai.

* Kaukei puoselėjant odą, atliekamas rankų masažas.

* Po kaukės atliekamas veido masažas, naudojant klasikinę ir kinų taškinio masažo technikas, švelniai stimuliojant tam tikrus odos taškus, įtakojančius odos stangrumą.

Masažuojama su šilko losjonu, kuris drėkina ypač brandžią ar netekusią drėgmės odą bei mažina susidariusias raukšles, užkerta kelią senėjimo procesams. Šilko losjonas pagamintas naudojant aukščiausios kokybės 100 % šilko fibrionus, kuriuose yra net aštuoniolika iš dvidešimties amino rūgščių, kurios yra būdingos žmogaus odos epidermio baltymams. Taip pat losjone yra vertingų nesočiųjų riebiųjų rūgščių Omega-3, Omega-6 ir Omega-9, simondsijų, dygminų ir migdolų aliejų, uždegimus mažinančių komponentų.

Trukmė

60 min.

Produkto kodas: 973 Kategorija:
15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmam savo užsakymui.
  PRENUMERUOTI
  Sutinku su taisyklėmis