fbpx

Nugaros, rankų, veido ir kaklo masažas su veido procedūra „Natūralus grožis“

45.00

Pasaulyje vis labiau ryškėjant natūralios kosmetikos tendencijoms, siūlome pasilepinti itin malonia ir veiksminga veido odos procedūra su kauke iš natūralių ingredientų ir drėkinančiu šilko losjonu. Taip pat atliekamas veido, kaklo, rankų ir nugaros masažas su kinų taškinio masažo elementais.

Tai ypatingai odą drėkinanti priemonė – veido oda tampa švelni, prisotinta drėgmės, švytinti.

Ši procedūra – ir masažo teikiamas malonumas, ir išpuoselėta oda.

Po procedūros – poilsis su arbatos puodeliu.

Kategorijos: ,
Aprašymas

Pirmiausia Jums bus atliekamas atpalaiduojantis nugaros masažas su kinų taškinio masažo elementais, po jo seks procedūra veidui:

* Oda kruopščiai nuprausiama švelniais sukamaisiais judesiais, nuvalomi valomosios priemonės likučiai.

* Odos rezorbcinių savybių pagerinimui ant veido 2-3 minutėms uždedamas šiltas drėgnas ramunėlių kompresas.

* Uždedama kaukė, paruošta iš natūralių ingredientų be dirbtinių kvapiklių, dažiklių ir konservantų. Kaukė tonizuoja šiurkščią, sausėjančią odą, padeda nuvalyti negyvas ląsteles, suminkština odą, pamaitina jos ląsteles, normalizuoja medžiagų apykaitą. Kaukė tinka visų tipų odai. Pagaminta iš avižų, vertingo aliejaus/medaus (priklausomai nuo odos tipo), praturtinta vitaminais A ir E, turtinga bioaktyvių medžiagų, mineralų – užtepta ir palaikyta ant veido dešimt minučių, grąžina skaistumą papilkėjusiai ir pavargusiai odai.

* Kaukei puoselėjant odą, atliekamas rankų masažas.

* Po kaukės atliekamas veido masažas, naudojant klasikinę ir kinų taškinio masažo technikas, švelniai stimuliojant tam tikrus odos taškus, įtakojančius odos stangrumą.

Masažuojama su šilko losjonu, kuris drėkina ypač brandžią ar netekusią drėgmės odą bei mažina susidariusias raukšles, užkerta kelią senėjimo procesams. Šilko losjonas pagamintas naudojant aukščiausios kokybės 100 % šilko fibrionus, kuriuose yra net aštuoniolika iš dvidešimties amino rūgščių, kurios yra būdingos žmogaus odos epidermio baltymams. Taip pat losjone yra vertingų nesočiųjų riebiųjų rūgščių Omega-3, Omega-6 ir Omega-9, simondsijų, dygminų ir migdolų aliejų, uždegimus mažinančių komponentų.

Daugiau informacijos
Trukmė

50 min.