Dieninis, vakarinis, fotosesijos, vestuvinis makiažas/vestuvinis bandomasis

65.00

Dieninis makiažas – pilnas makiažas, skirtas norint tobulai atrodyti dienos šviesoje. Sumaniai paslepiami trūkumai bei išryškinami veido ir charakterio privalumai. Profesionaliai, lengvai bei gaiviai padengiama veido oda, pakontūruotas veidas, lengvas akių šešėliavimas, pagal poreikį atliekamas akių pravedimas, bei priklijuojamos natūraliai atrodančios blakstienos.

Vakarinis/fotosesijos makiažas – skirtas betkokiai progai, pilnas, pritaikytas dirbtiniam apšvietimui. Ryškumas ir spalvos derinami pagal klientės pageidavimus, bruožus ir progą. Profesionaliai padengiama veido oda, atliekamas veido kontūravimas, stiprus fiksavimas, ryškesnis akių šešėliavimas, priklijuojamos blakstienos.

BANDOMASIS MAKIAŽAS, KONSULTACIJA tai tai generalinė repeticija nuotakos makiažui. Visas makiažas kuriamas diskutuojant su būsima nuotaka. Aptariamos visos šventės detalės, įvaizdis ir lūkesčiai makiažui, apžiūrimi pavyzdžiai, išbandomi produktai. Viskas tam, kad vestuvių dieną jaunoji būtų rami dėl rezultato. Makiažas bus aptariamas atsižvelgiant ne tik į jūsų veido bruožus, bet taip pat norus, suknelę, šukuoseną ir puokštę. Vizažas, ryškumas, koloritas bus derinami taip, kad derėtų su nuotakos įvaizdžiu. Atliktas makiažas aptariamas, analizuojamas. Kai jau viskas tenkina – rezultatas nufotografuojamas.

NUOTAKOS MAKIAŽAS, tai makiažas skirtas vienai svarbiausių moters dienų gyvenime. Jis derinamas prie nuotakos įvaizdžio, bruožų ir norų. Vizažas, ryškumas, koloritas derinami taip, kad derėtų su nuotakos įvaizdžiu. Makiažo pagalba stengiamasi atskleisti geriausius klientės veido ypatumus. Specialus veido odos paruošimas, stiprios fiksacijos, išlaikantis pradinį vaizdą visa dieną, nepriekaištingai atrodantis tiek dienos, tiek dirbtiniame apšvietime. Tvarkoma klientės dekoltė zona. Į kainą priklijuojamos blakstienos įskaičiuotos. Makiažas atliekamas taip, kad tobulai atrodytų ne tik išrinktojo bei svečių akyse, bet ir nuotraukose (foto objektyvas susilpnina makiažą iki 70%) – tiek dienos metu, tiek ir vakare.

Voucher Image
Trukmė

nuo 75 min.

Produkto kodas: 1725 Kategorijos: ,
15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmam savo užsakymui.
    PRENUMERUOTI
    Sutinku su taisyklėmis