Akcija

Masažų rinkinys “Kokoso malonumas”

55.00 39.00

Voucher Image

Masažų rinkinys “Kokoso malonumas”

 

Masažų rinkinys “Kokoso malonumas” – Egzotinis nugaros, rankų ir kojų masažas, atliekamas klasikine masažo technika, praturtinta kinų taškinio masažo elementais. Naudojamas prabangus kokosų aliejus.

Tai itin malonus nugaros, rankų ir kojų masažas, atliekamas klasikine masažo technika su kinų taškinio masažo elementais. Švelnūs, lėti masažuotojo judesiai atgaivins kūną, natūralus kokoso aliejus puoselės odą. Šis masažas puikiai atpalaiduos raumenis, nuramins mintis, pašalins įtampą, nuovargį ir stresą. Masažui naudojamas natūralus kokosų aliejus.

Po masažo laukia aromatingos arbatos puodelis.

Dovanokite poilsį ir gerą savijautą!

 

Masažas – tai mechaninis poveikis žmogaus. Masažų rinkinys “Kokoso malonumas” atliekamas įvairių ligų gydymo ir profilaktikos, sveikimo ir darbingumo gerinimo tikslais.

Rankų masažas padeda atsikratyti druskų nuosėdų, atpalaiduoja raumenis ir ramina. Gydomasis pėdų masažas suaktyvina limfos tekėjimą, o tai padeda pagerinti kraujotaką ir atpalaiduoti kojų raumenis. Dėl masažo išnyksta tinimas, nemalonūs pojūčiai, sunkumas kojose, atkuriama jėga ir darbingumas.

 

Egzotinis nugaros masažas – tai visiška klasikų klasika.

Kiniškas nugaros masažas puikiai atpalaiduos raumenis, nuramins mintis, pašalins įtampą, nuovargį ir stresą.

Kinų medicinoje nugara tarsi dienovidinis, kuriame yra pagrindiniai taškai, o jų poveikis leidžia pasiekti vienokį ar kitokį rezultatą. Šis principas yra ir akupunktūros technikos pagrindas. Bet kiniško masažo metu taškai aktyvuojami ne adatomis, o rankomis. Visa tai padeda subtiliai reguliuoti Qi energijos judėjimą, kartu malšina raumenų spazmus ir sprendžia kitas fizinio lygmens problemas.

Tam tikruose taškuose vykdomas Qi energijos judėjimo aktyvinimas, dėl kurio vienu metu stimuliuojami bioenergijos srautai ir kraujotakos sistema. Dėl to pasiekiamas atsigavimo efektas.

 

Todėl po šio masažo, garantuojame, pajusite tikrą atsigavimą!

Masažo teikiama nauda:

  • padeda pašalinti susikaupusią įtampą, didina raumenų lankstumą, sumažina nuovargį ir suteikia energijos;
  • šalina raumenų skausmus;
  • stiprina sausgysles;
  • padeda atstatyti pavargusio raumens funkcijas;
  • gerina bendrą savijautą.

 

 

15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmai savo anticeliulitinei procedūrai.
    PRENUMERUOTI
    Sutinku su taisyklėmis