Imunitetą stiprinantis masažas “VIRUS STOP”

Jau senovės kinų išminčiai žinojo pagrindinę sveikatos, stipraus imuniteto ir ilgaamžiškumo priemonę – subalansuota „Qi“ energija. Manoma, kad būtent darbas su savo „Qi“ energetika užtikrino stiprų kinų imunitetą ir tūkstantmečių bėgyje apsaugojo šią tautą nuo visų didelių pandemijų, kurios periodiškai negailestingai pakirsdavo kitas tautas. Pastaruoju metu, ryškėjant šiuolaikinės Vakarų medicinos spragoms, vėl populiarėja alternatyviosios sveikatinimo ir imuniteto stiprinimo priemonės. Viena efektyvių ir alternatyvioje kinų medicinoje itin vertinamų priemonių – tradicinis kinų masažas ir akupresūra, kai kryptingai dirbama su tais energetiniais kanalais, kurie yra atsakingi už žmogaus imuninę sistemą.

    Atvykusiųjų laukia:

  • kinų imperatoriškas pasveikinimas – pėdų vonelė su odą puoselėjančiomis priemonėmis ir rožių žiedlapiais (10 min.);
  • kinų viso kūno ir pėdų masažas imunitetui stiprinti – atlieka patyrę specialistai, įvaldę gilias tradicijas turinčią kiniško masažo techniką. Ypatingas dėmesys skiriamas tiems energetiniams kanalams, kurie atsakingi už žmogaus imuninę sistemą. Masažuojant plekšnojama, spaudžiama, glostoma, švelniai stimuliuojami akupresūriniai taškai (70 min); po masažo – poilsis su aromatingos žaliosios arbatos puodeliu. Ši arbata turi imunitetą stiprinančių savybių (10 min).

.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojamas 10-ies seansų kursas, kuris taikomas dvi–tris nepertraukiamas savaites.

.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Produkto kodas: 1813 Kategorija:
15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmam savo užsakymui.
    PRENUMERUOTI
    Sutinku su taisyklėmis