Akcija

Ajurvedinis masažas: KERALA

39.0055.00

Masažas apima visas ajurvedinės terapijos technikas, todėl itin gausu įvairių judesių. Seanso metu veikiami gilieji raumenys, sąnarių sistema, stiprėja sausgyslės ir raiščiai, atslūgsta patinimai. Taip pat veikiami refleksogeniniai taškai, aktyvinama organų veikla, energinė, limfinė ir imuninė sistemos.

Clear

Voucher Image

Voucher Image

Voucher Image

Ajurvedinis masažas  KERALA

 

Ajurvedinis masažas  KERALA apima visas ajurvedinės terapijos technikas, todėl itin gausu įvairių judesių. Seanso metu veikiami gilieji raumenys, sąnarių sistema, stiprėja sausgyslės ir raiščiai, atslūgsta patinimai. Taip pat veikiami refleksogeniniai taškai, aktyvinama organų veikla, energinė, limfinė ir imuninė sistemos.

Ritualas atliekamas su pašildytu vynuogių kauliukų ir levandų aliejumi, kuris maitina, valo ir jaunina odą. Tai seansas, tinkantis visiems, nes jį galima atlikti kiekvieną dieną, bet kuriuo dienos laiku.

Masažas skirtas: tiek senjorui, tiek mamai ar tėčiui, tiek sūnui tiek dukrai,tiek porai ar vienišiui. Tai visiems tinkantis masažas – nesvarbu, ar esi per daug pavargęs, ar per daug apatiškas. Tie, kas labai įsibėgėję, bus nuraminti, o tie, kam niekas neįdomu – gaus tonuso. Tai vidinį balansą dovanojantis masažas.

 

Tai puiki terapija tiems, kurie skundžiasi energijos stygiumi, išsausėjusia oda, raumenų skausmais. Masažo metu pailsi ir atgauna jėgas ne tik kūnas, tai kartu ir meditacija, kurios metu nurimsta protas, emocijos, grįžta vidinė ramybė. Šio unikalaus masažo-meditacijos metu atsiranda galimybė atitrūkti nuo kasdienybės, atsigręžti į save, įsiklausyti į savo ir artimųjų poreikius, sustoti.

Ajurvedinis Keralos masažas dar vadinamas jauninamuoju, po masažo pagerėja odos spalva, oda tampa švelni.

Masažuojant veikiami gyvybiškai svarbūs taškai, kurie reguliuoja visą organizmo sistemą ir organų veiklą. Ko pasekoje normalizuojamas kraujospūdis, mažėja sąnarių, nugaros, galvos skausmai, nurimsta neigiamos emocijos, atkuriama vidinė pusiausvyra. Šis masažas skirtas ne tik fiziniam atsipalaidavimui, bet ir sielos palaimai.

Ritualo, masažo nauda:

  • Pašalina neigiamą per dieną susikaupusią energiją – po masažo jaučiamas palengvėjimas ir ramybė;
  • Pagreitina kūno atsipalaidavimą leidžiantį pasiekti energetinę pusiausvyrą;
  • Raumenys tampa elastingi ir greičiau atsistato po dienos nuovargio ar fizinių;
  • Sustiprėja sausgyslės ir raiščiai, sumažėja patinimai;
  • Masažuojant žmogaus protas nurimsta ir patenka į meditacinę būseną. Po šio masažo jausite, kaip Jūsų oda yra pamaitinta. Taip pat šis masažas padeda atsistatyti imuninei, kvėpavimo, nervų, endokrininei, kraujo indų, raumenų skeletui virškinimo ir limfinei sistemai.
Produkto kodas: 3140 Kategorijos: ,
15% NUOLAIDA NAUJIEMS PRENUMERATORIAMS
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 15 % Nuolaidą pirmai savo anticeliulitinei procedūrai.
    PRENUMERUOTI
    Sutinku su taisyklėmis