IMG_9519 (1)Jei ieškote dovanos ar norite pasilepinti masažu ar veido procedūra, atsipalaiduoti malonioje rytietiškoje aplinkoje – laukiame Jūsų pas mus.

Mūsų specialistai atlieka viso kūno, galvos, sprando, nugaros, kojų, pėdų, veido, kaklo masažus – atpalaiduojančius, su kinų taškinio masažo elementais, masažus su kokoso, cinamono, rožių ir kitais vertingais aliejais. Kol mėgausitės masažu, vertingi aliejai puoselės Jūsų odą.
Patyrusių kosmetikių atliekamas kiniškas veido masažas, stimuliuojant tam tikrus veido taškus – ideali priemonė išsaugoti stangrią, lygią odą, stabdanti raukšlių formavimąsi. Šis Kinijoje ypač populiarus masažas, kuriuo kinės mėgaujasi kartą per savaitę, yra puikios jų veido odos paslaptis.

 

 

 

 

VEIDO PROCEDŪROS

Dauguma veido grožio procedūrų daromos atliekant kompleksinį viršutinės kūno dalies masažą. Jų metu ne tik giliai sudrėkinama veido ir kaklo oda, bet kartu atliekamas ir ilgas veido, kaklo, galvos, ausų, sprando masažas. Tai ir veiksmingos, ir ypač malonios procedūros.

 

IMG_9476 (1)Neatliekame gydomųjų masažų.
Po procedūrų Jūsų lauks arbatos puodelis.

Galima rinktis įvairios trukmės –nuo 30 min. iki 1 val. 40 min. – masažus ir veido procedūras.
Kainos – nuo 17 Eur iki 70 Eur.

Kiekvieną mėnesį galite rasti specialių mėnesio pasiūlymų už patrauklią kainą – tai itin populiarios procedūros.
Ypač populiarūs ir mūsų dovanų kuponai. Tai puiki išeitis ieškantiems dovanų– jie pradžiugins kiekvieną.

Galima rezervuoti saloną grupėms iki 4-6 asmenų. Pasiūlymu gali pasinaudoti įmonės – dovanoti darbuotojams atsipalaidavimo procedūras jaukioje aplinkoje; taip pat šeimos nariai ar draugų grupės, norinčios įdomiai ir naudingai praleisti laisvalaikį ar originaliai atšvęsti šventę.

Džiaugiamės, kad kartą apsilankę ir procedūras išbandę žmonės tampa nuolatiniais mūsų klientais.

Laukiame apsilankant ir Jūsų!